Ariete

Garanti Şartları

Bu garanti şartları tüm Ariete ürünlerinin satın alımında geçerlidir ve ülkelere göre değişiklik gösteren garanti mevzuatına göre değişiklik gösterebilir. Burada yazılı olan garanti şartları Türkiye hükümetinin belirlediği yasal mevzuatda yer alan garanti sonrasını belirleyen yasalara göre hazırlanmıştır.

Bu siteden alınan tüm Ariete ürünlerine (sadece evsel kullanım amacıyla alınan ürünler) satın alma tarihinden itibaren 2 yıl boyunca garanti verilmektedir. Kurumsal veya bireysel şirketler, kamu ihaleleri ve profesyoneller tarafından yapılan satın almalarda ürün garantisi 1 yıl olarak belirlenmiştir.

Ürün için gerektiğinde garantinizi kullanmak için faturanızı saklamanızda fayda vardır. Ürünün garanti süresi boyunca  ürünün ülke sınırları içinde alındığını ve satın alma tarihini gösteren sevk irsaliyesi ve faturanız kanıt niteliği taşımaktadır.

Ürün garantisi aşağıdaki durumları kapsamamaktadır:

Malın tamir süresi 20 iş gününü geçemez. Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar.

Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.

Ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda lütfen 0850 811 25 26 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaşın.

Ariete Pazaryerleri Mağazaları

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ariete-gri

Türkiye Distribütörü;
NİCE TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

E-BÜLTEN KAYIT

Şimdi kayıt olun, kampanyalarımızdan haberdar olun.