Ariete

Ariete, İtalyan DeLonghi'ye ait bir şirkettir. Ariete, 1964 yılında Floransa'da kuruldu ve yaratıcılığın ve parlak icatların beşiği olarak kabul edildi.

Ariete tasarımcıları, müşteri beklentilerine yanıt olarak Toskana'nın kalbinde kullanışlı ve estetik açıdan mükemmel ev aletleri yaratıyor. Ariete, şirketin misyonu doğrultusunda günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanmış 57 benzersiz patente sahiptir. Ariete, birçok Avrupa pazarında temizleme, buharlı ütüleme ve kahve yapma ekipmanları segmentinde liderdir.

Ariete, gelişmiş işlevsellik, işçilik kalitesi, uygun fiyat ve tasarımla ayırt edilen ve birkaç istisnai ve benzersiz cihaz serisiyle sonuçlanan mükemmel tasarımlarıyla ünlüdür.

Ariete'ye ek olarak, Delonghi grubu DeLonghi, Kenwood ve Braun gibi markaları içinde barındırır.

Dinamik

Ariete, bu bölgenin canlılığı ve dehasından yola çıkarak, dinamik bir şirketin girişimci ruhunu, günlük ev hayatı için her zaman yeni, güçlü, ancak acil ve basit fikirler aradı. Küçük ev aletleri sektöründe önemli bir şirket olan Ariete, hem ulusal alanda hem de uluslararası sahnede sürekli gelişmektedir. İhracat, toplam satışların yaklaşık %60'ını oluşturmaktadır. 1995 yılında şirket uluslararası Kenwood Appliances UK grubuna dahil edildi ve 2001 yılında DeLonghi grubu tarafından satın alındı.

Önde Giden

Ariete, Saladino, Vaporì ve zamansız Gratì gibi son derece yenilikçi ve ticari açıdan son derece başarılı ürünler sayesinde pazardaki konumunu pekiştirdi: örneğin, pazar payının% 50'si ile şu anda elektrikli rendeler üretiminde liderdi

Yenilik

Yenilik ve "tasarım", şirketin başarısının anahtarıdır. Aslında, her zaman ileriye bakmak ve tüketicinin değişen ihtiyaçlarına yeni cevaplar bulmak amacıyla Araştırma ve Geliştirme sektörlerine, üretim teknolojilerine ve Araştırma ve Tasarım Merkezine büyük kaynaklar için yatırım yapmaktadır.

Ariete Pazaryerleri Mağazaları

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ariete-gri

Türkiye Distribütörü;
NİCE TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

E-BÜLTEN KAYIT

Şimdi kayıt olun, kampanyalarımızdan haberdar olun.